Aukční dům Praha, prodej obrazů, nabídka uměleckých děl
Zajímáte se o výtvarné umění a umělecká díla? Chcete se z účastnit aukce, nebo znát cenu obrazu? Jste z Prahy? Obraťte se na nás.
Aukce Praha, znalecké posouzení předmětů výtvarného umění
Úspěšný Aukční dům Sýpka pořádá ročně tři živé aukce výtvarného umění, starožitností, designu a českého uměleckého skla. Aukce probíhají v Praze v paláci Žofín. Nabízíme, přijímáme a vykupujeme kvalitní obrazy, sochy, autorský nábytek, designové předměty a české umělecké sklo. Poskytujeme bezplatné poradenství, oceňování a konzultace. Zajišťujeme znalecké posudky a restaurování.
Pro více informací využijte uvedené kontakty. Těšíme se na vás v Praze.
Ing. arch. Irena Velková
Tržiště 3,11000, Praha 1 -
Telefon +420 608 958 322 -
Výpis obchodního rejstříku IČ: 68615361 -
Insolvenční rejstřík IČ: 68615361