Aukční dům Praha, prodej obrazů, nabídka uměleckých děl

Zajímáte se o výtvarné umění a umělecká díla? Chcete se z účastnit aukce, nebo znát cenu obrazu? Jste z Prahy? Obraťte se na nás.

Aukce Praha, znalecké posouzení předmětů výtvarného umění

Úspěšný Aukční dům Sýpka pořádá ročně tři živé aukce výtvarného umění, starožitností, designu a českého uměleckého skla. Aukce probíhají v Praze v paláci Žofín. Nabízíme, přijímáme a vykupujeme kvalitní obrazy, sochy, autorský nábytek, designové předměty a české umělecké sklo. Poskytujeme bezplatné poradenství, oceňování a konzultace. Zajišťujeme znalecké posudky a restaurování.

Pro více informací využijte uvedené kontakty. Těšíme se na vás v Praze.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.

Doporučené firmy v oborech